تعيين سطح و آموزش زبان همكاران خود رو به ما بسپاريد

دوره‌های آموزش زبان تجاری و بازرگانی

اینلینگوآ برگزارکننده دوره های آموزش انگلیسی تجاری و بازرگانی در  روش های مختلف میباشد.در روش اول میتوان گفت که آموزش انگلیسی تجاری و بازرگانی (  Business English )  در محیط خود آموزشگاه انجام میگردد . علاقه مندان میبایست به شکل حضوری در کلاسهای زبان تجاری و بازرگانی شرکت کنند .روش دیگری نیز برای علاقه مندان وجود دارد که  بصورت آنلاین ، این امکان را میدهد تا در محیط کاری خود از آموزش انگلیسی تجاری و بازرگانی بهره مند شوند.
در دوره های اختصاصی با برنامه ریزی دقیق بر اساس چارت سازمانی مراجعین, هدف و زمان این سازمانها دوره ها را برنامه ریزی و شخصی سازی میکند.

سنجش سطح زبان انگلیسی متقاضیان استخدام

جذب بهترین نیرو برای سازمان! یکی از فعالیت های مهم و زمان گیر مؤسسات کاریابی و بخش منابع انسانی سازمان ها، انجام مصاحبه با متقاضیان استخدام و تأیید سطح زبان انگلیسی برای انتخاب بهترین گزینه به عنوان نیروی جدید کاری می باشد
با اینلینگوآ میتوانید در  کمترین زمان و هزینه، بهترین را انتخاب کنید.


شرکت‌ها :

 دفتر مرکزی موسسه اینلینگوا  در شهر برن در سوئیس واقع شده است . شبکه موسسات اینلینگوا با داشتن بیش از 300 مرکز در 34 کشور دنیا دارای نیم میلیون زبان آموز در سراسر دنیا می‌باشد.

موسسه اینلینگوا نامی آشنا در میان زبان آموزان و شرکت‌های بزرگ بین‌المللی ، چند ملیتی و سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی دارد ، مانند سازمان بهداشت جهانی ، هوندا ، میتسوبیشی و سامسونگ .

اینلینگوا تهران با داشتن مدرس‌های باتجربه بین‌المللی و محیط کسب‌وکار ، تجارت و امور بانکی و مالی، دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی برای حرفه‌های مختلف مانند انگلیسی مخصوص امور مالی و بانکی ، تجارت و بازرگانی، مدیران منابع انسانی و غیره برگزار میکند.

این دوره‌ها یا به صورت کارگاه‌های یک روزه، دوره کوتاه مدت یه هفته‌ای و یا چند هفته‌ای به صورت آنلاین و یا حضوری برگزار میشود .

فرم درخواست
Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
Fill out this field
مشتریان inlingua
فهرست
به کمک نیاز دارید؟