آموزش آنلاین

زبان انگلیسی را آنلاین یاد بگیرید

با استفاده از روش های آموزشی متنوع، قابل درک و متناسب با هر فرد ما از تمام توانایی‌های شما استفاده خواهیم کرد. با بهره‌گیری از کلاس های مجازی، کارگاه من (my.Lab) وکتاب الکترونیکی (flex-e-book) از برنامه‌های آنلاین منحصر به فرد و گسترده‌ی ما استفاده کنید و مهارت‌های زبانتان را تقویت کنید .
مهم نیست که کجای دنیا هستید، متناسب با نیازهایتان و با سرعتی که شما می‌خواهید، پیشرفت کنید..


کلاس مجازی

کلاس های آنلاین ما یک تجربه‌ی آموزشی منحصربه فرد و مستقل از زمان و مکانی که در آن قرار دارید میباشد به همراه یک مربی زبان بومی باتجربه شرکت کنید و آموزش مختص خودتان را دریافت کنید.

گفتگو من (my conversation)

دوره‌های مکالمه‌ی آنلاین این امکان را میدهد با حداکثر سه شرکت کننده از سراسر دنیا بتوانید مهارت گفتگو خود را در کلاس‌های مکالمه‌ی آنلاین افزایش دهید.

کتاب الکترونیک(flex-e-book)

کتاب الکترونیک اینلینگوا جایگزین کتاب‌های سنتی شده است. با تبلت و یا تلفن همراهتان همواره آموزش در دست شما است.

کارگاه من (My inlingua)

کارگاه من در کامپیوتر شخصی شما تمرینات تعاملی آنلاین را در همه‌ی سطوح آموزشی را ارائه می‌دهد و با دسترسی نامحدود کل دوره‌ی آموزشی، در اختیار شما است.

کلاس مجازی

  • کلاس های آنلاین با بازدهی بالا
  • کلاس های آنلاین ما یک تجربه‌ی آموزشی منحصربه فرد را به شما پیشنهاد می‌دهد.
    شما می‌توانید  مستقل از زمان و مکانی که در آن قرار دارید، در یک دور‌ه‌ی آنلاین با یک مربی زبان بومی شرکت کنید و با توجه به نیاز خود، آموزش مختص خودتان را دریافت کنید و به صورت کاملاً منحصر به فرد انگلیسی را یاد بگیرید.
  • برقراری ارتباط با زبان آموزان برای ما بسیار مهم است.

بنابراین کلاس های مجازی ما دقیقاً همانند کلاس‌های حضوریمان برگزار می‌شود و زبان آموزان از همان گروه آموزشی و مربی‌های مورد تایید اینلینگوا بهره‌مند خواهند شد.

وسایل مورد نیاز:

  • دسترسی به پلتفرم ویدیو کنفرانس
  •  دستگاهی با عملکرد صوتی و تصویری
  •  اینترنت

 گفتگو من (my.conversation)

اینلینگوا علاوه برکلاس های مجازی، دوره‌های مکالمه‌ی آنلاین را نیز ارائه می‌دهد. در این کلاس‌ها حداکثر سه شرکت کننده از سراسر دنیا حضور دارند. شما می‌توانید مهارت اسپیکینگ خود را در این کلاس‌های مکالمه‌ی آنلاین افزایش دهید.

کارگاه من در کامپیوترشخصی شما تمرینات تعاملی آنلاین را در همه‌ی سطوح آموزشی ارائه می‌دهد و با دسترسی نامحدود کل دوره‌ی آموزشی، در اختیار شما است.

 کارگاه من (my.lab)

تمرینات تعاملی آنلاین

کارگاه من (my.Lab)، در کامپیوتر، تلفن همراه ویا تبلت شما تمرینات تعاملی آنلاین را در همه‌ی سطوح آموزشی ارائه می‌دهد. کارگاه من (my.Lab) با دسترسی نامحدود برای کل مدت دوره‌ی آموزشی، در اختیار شما است.

تمرین‌های تعاملی و پویای ما به صورت جداگانه و متناسب با نیازهای زبان آموز طراحی می‌شوند. علاوه بر این، شما می‌توانید، در کمترین زمان و بدون اتلاف وقت، تمرین‌های خود را انجام دهید، زیرا خطاهای زبانی شما فوراً اصلاح می‌شوند.

محتویات کارگاه من (my.Lab) عبارت‌اند از:

۱- مسیرهای یادگیری شخصی سازی شده که منجر به پیشرفت و موفقیت در یادگیری می‌شود.

۲- تمرین‌های متنوع و منحصر به فرد برای بهبود گرامر، واژگان و تلفظ

۳- دیکشنری و کارگاه اسپیکینگ برای زبان آموزان

کتاب الکترونیک (flex-e-book)

آموزش متناسب با هر فرد

کتاب الکترونیکی (flex-e-book) آموزش متناسب با هر شخصی که کل دوره‌ی کتاب‌ها و یا حتی بخش‌های آموزشی خاصی را بگذراند، ارائه می‌دهد تا یادگیری موفقیت آمیزی داشته باشید.

کتاب الکترونیک اینلینگوا جایگزین کتاب‌های سنتی شده است. با تبلت و یا تلفن همراهتان همواره آموزش در دست شما است  (flex-e-book)

فهرست
به کمک نیاز دارید؟